قفس من
خانه / قفس کاسکو / فروش اینترنتی قفس کاسکو

فروش اینترنتی قفس کاسکو

طوطی سانان یا همان کج منقار ها که اغلب سخنگو هستند و در تقلید صدای اطرافشان مهارت دارند بسیار نزد ما محبوبند.

اگر برای اینگونه پرندگان خانگی امکانات مناسبی فراهم باشد و احساس صمیمیت با اطرافیانش را درک کند به راحتی می تواند با صاحبان یک خانه ارتباط برقرار کرده و خیلی سریع شروع به حرف زدن کند.

چگونه حرف زدن را به طوطی ها بیاموزیم؟

در ابتدا باید این موضوع را در نظر گرفت طوطی ها یا کاسکو ها در سنین پایین شروع به صحبت کردن یا همان تقلید صدا می کنند. اگر به این موضوع علاقمند هستید باید از سنین پایین شروع به حرف زدن با پرنده کنید.

نکته بعدی که بسیار حائز اهمیت است محل زندگی پرنده است. قفس کاسکو یا طوطی محل دائمی زندگی او محسوب می شود و پرنده باید در آن احساس آرامش و امنیت داشته باشد و تمام نیاز هایش در همان قفس برآورده شود.

حتما در قفس اسباب بازی مخصوص کاسکو قرار دهید در مواقع استرس و عصبانیت طوطی سانان شروع به کندن پرهای خود می کنند و به بدن خود آسیب می رسانند اما در صورت وجود یک یا چند اسباب بازی پرچه ای یا چوبی که مخصوص آن ها طراحی شده ، پرنده با جویدن و ضربه زدن به آن ها از آسیب رساندن به خود پرهیز می کند.

بهترین زمان برای حرف زدن و یاد دادن کلمات جدید به آن ها موقع غذا دادن است. بهتر است زمانی که پرنده از خود صدایی شبیه به کلمه مورد نظر شما ادا می کند به او جایزه یا تشویقی از غذا یا میوه ای که دوست دارد بدهید و پرنده را تحریک به حرف زدن کنید.

مطلب پیشنهادی

قفس پرندگان

سفارش اینترنتی قفس کاسکو

انتخاب طوطی خاکستری آفریقایی و یا همان کاسکو برای افرادی که ساعات کاری طولای دارند …

دیدگاهتان را بنویسید