قفس من
خانه / دسته‌بندی نشده / فروش قفس چوبی پرنده

فروش قفس چوبی پرنده

قفس چوبی پرنده با توجه به مزیت های خوبی که به نسبت یک قفس فلزی دارد از فروش بهتر و همچنین از طرفداران بیشتری برخودار است. آیا خصوصیات یک قفس خوب را می دانید؟
اغلب ما زمانی که یک پرنده را خریداری می کنیم به همرا آن قفسی را نیز میخریم تا بتوانیم آن را در مکانی مناسب نگهداری کنیم. اما واقعا به نظر شما برای نگهداری بهتر، قفس فلزی بهتر است یا قفس چوبی؟ پاسخ این سوال را می توان اینگونه داد که برای یک پرنده از آن جهت که محیط اصلی زندگی اش طبیعت و دشت و جنگل می باشد از همین رو قفس چوبی که به نوعی از طبیعت گرفته شده است مسلم آرامش بخش تر ودل پسندتر می باشد.

قفس چوبی پرنده

خصوصیات یک قفس خوب برای پرندگان

همانطور که همه ما دوست داریم در خانه ایی امن و راحت زندگی کنیم پرندگان نیز از این قاعده مستثنی نیستند و دوستدار قفسی می باشند که بتوانند در آن به راحتی حرکت کنند و با کوچکترین جابه جایی به بدنه آن برخورد نداشته باشند. یک قفس مناسب دربی برای ورود و خروج پرنده و در کوچکتر برای گذاشتن غذا و آب درون قفس می باشد البته باید این نکته را دقت کنیم که درب ها در بالا و در سقف قرار نداشته باشد زیرا امکان دارد پرنده بتواند به راحتی از آن خارج گردد.
فاصله بین میله های بدنه نیز باید به اندازه ایی باشد که سر پرنده در میان آن گیر نکند. و باید به نحوی طراحی شده باشد که تمیز کردن آن به راحتی امکان پذیر باشد.
منبع: حیوانات و پرندگان ایران

مطلب پیشنهادی

قیمت قفس بلدرچین

قیمت قفس بلدرچین

قیمت قفس بلدرچین متناسب با نوع آن متفاوت است.از مهمترین نکات در پرورش اصولی بلدرچین …

دیدگاهتان را بنویسید