صنعت مرغ
خانه / قفس پرندگان / فروشگاه اینترنتی قفس پرنده

فروشگاه اینترنتی قفس پرنده

در فروشگاه های اینترنتی انواع قفس ها برای نگه داری پرنده موجود می باشد.قفس های پرنده سایز های مختلفی دارند که این سایز براساس پرندگان مختلف تغییر می کنند.
تعداد زیادی فروشگاه های فروش پرندگان و لوازم جانبی آن ها وجود دارد تعدادی از این فروشگاه ها به صورت اینترنتی محصولات تولیدی خود را عرضه می کنند.یکی از وسایل مورد نیاز برای نگهداری پرندگان خانگی، قفس می باشد.این قفس های مخصوص پرندگان هر کدام در سایز ها و اندازه های مختلفی در بازار به فروش می رسند.این قفس ها در دونوع قفس پایه دار و همچنین قفس از نوع آویز وجود دارد که با توجه به سایز قفس ها قیمت گذاری می شوند

قیمت قفس پرنده

قفس های پرندگان باتوجه به نوع پرنده زینتی و طیور پرورش داده شده دارای ابعاد و قیمت های متفاوتی می باشد قیمت قفس پرندگان بسته به تعداد پرنده نیز متغیر می باشد

خرید قفس پرنده

بزرگترین مرکز خرید و فروش قفس پرنده سایت icage.ir را نام برد که قفس پرندگان را از تولید به مصرف عرضه کرده و قیمت های متفاوتی را ارائه می نماید

انواع قفس پرنده

  • قفس پرورش طیور

  • قفس پرندگان زینتی

قیمت قفس پرنده

انواع سیستم قفس در پرورش طیور

قفس های پرورش طیور دارای انواع گوناگون هستند. قفس ها ممکن است مسطح یا چند طبقه ای معمولی یا اتوماتیک باشند و همینطور قفس ها ممکن است مخصوص نگهداری جوجه ها و نیمچه ها و یا مرغ های تخمگذار باشند.

قفس نگهداری جوجه ها (باتری)

قفس مخصوص جوجه های یکروزه تخمگذار تا ۹۰ روزگی اصطلاحا باتری نامیده می شود. در سن ۹۰ روزگی ، رشد جوجه ها به اندازه ای است که نگهداری آنها در باتری مشکل است. از اینرو آنها را به قفس های بزرگتر که مخصوص نگهداری پولت ها است انتقال می دهند. قفس های باتری ممکن است یک طبقه، دو طبقه و یا چهار طبقه باشند.

انواع قفس های مرغ های تخمگذار

قفس هایی که برای نگاهداری مرغ های تخمگذار مورد استفاده قرار می گیرد شامل موارد زیر است :

قفس های پله ای

قفس های پله ای

قفس های پله ای به اسامی تریبونی (منبری) و کالیفرنیایی نیز نامیده می شوند. در قفس های پله ای از وسایل اتوماتیک کمتر استفاده می شود. در سیستم پله ای معمولا دو قفس انفرادی در وسط و یک قفس در هر طرف قرار گرفته است.

آبخوری ها و دانخوری ها در قفس های پله ای ناودانی است؛ اگرچه اگر قرار است جوجه های یکروزه هم در این قفس ها نگهداری شوند که معمولا هم همینطور است از آبخوری نیپل و دانخوریهای سطح متغیر استفاده می شود. جنس این قفسه ممکن است از آهن گالوانیزه (آهن سفید)، آلومینیوم و یا پلاستیک باشد.

قفس های چند طبقه ای

قفس ها ممکن است سه تا چهار طبقه و حتی بیشتر نیز باشند.
با توجه به نوع ساختمان، در هر قفس چند مرغ نگهداری می شود. دیواره قفس ها از آهن گالوانیزه ساخته شده و کف آن مشبک و شیبدار است. غذا بوسیله دانخوری های زنجیری و یا به وسیله واگن دان در اختیار مرغ ها قرار می گیرد. واگن ها در طول قفس و در ساعات معینی به حرکت در می آید. آب نیز به وسیله آبخوری های ناودانی و یا پستانکی به طور اتوماتیک در اختیار مرغ ها قرار می گیرد.

قفسهای مسطح جمعی

این قفس ها معمولا از میله های آهن گالوانیزه ساخته شده اند و کف آنها از توری با چشمه هایی به ابعاد ۲ سانتی متر تشکیل شده است. به طوری که مدفوع به خوبی از بین آنها گذشته و به روی زمین می افتد. قفس های جمعی معمولا دارای عرض ۱/ ۶۷ متر و طول ۲ / ۵۸ متر و ارتفاع ۴۰ سانتی متر هستند.

در یک قفس جمعی با مساحت ۴ / ۳ متر مربع ۴۰ قطعه نیمچه نگهداری می شود. این قفس ها در سرتاسر آشیانه و در کنار هم به طور منظم چیده می شوند و همه آنها دارای دانخوری و آبخوری مشترک می باشند. دانخوری در این نوع قفس به صورت اتوماتیک زنجیری ناودانی است و آبخوریها در این نوع قفس ها به صورت اتوماتیک پستانک دار می باشد.

 

انواع قفس پرندگان زینتی

 

phone icon شماره تماس: 09120733749

مطلب پیشنهادی

قفس مناسب برای پرنده و تجهیزات موردنیازش

قفس مناسب یکی از مهم ترین نکات در نگه داری از پرنده است.چون پرندگانی که …

دیدگاهتان را بنویسید